Kursy dla firm

Wariant uniwersalny

Wariant dedykowany

Nie ma firmy bez ludzi, ale nie ma też firm bez dokumentów i konieczności poszerzania wiedzy. Coraz więcej menadżerów zgłasza się do nas, ponieważ ilość pism i publikacji, z którymi muszą się zapoznać w krótkim czasie, jest niewspółmierna do możliwości czytelniczych wyniesionych z tradycyjnej edukacji. Dzięki naszemu kursowi pracownicy nie tylko nauczą się szybciej czytać, ale także efektywnie notować najistotniejsze treści.

kursy-dla-firmProponujemy Państwu kurs w następujących wariantach:

WARIANT UNIWERSALNY:

Główne moduły szkolenia:

• szybkie czytanie
  • nowoczesne notowanie
  • techniki koncentracji i relaksacji umysłu

Cel szkolenia:

• uzyskanie minimum 4. krotnie wyższego tempa czytania (z zachowaniem rozumienia czytanego tekstu)
  • umiejętność zastosowania różnych technik czytania (w zależności od rodzaju tekstu i celu lektury)
  • nauka sporządzania Map Myśli - nowoczesnej techniki planowania i notowania z tekstów oraz ze słuchu (w trakcie spotkań i wykładów)
  • przyswojenie technik koncentracji i relaksacji wygodnych do zastosowania w trakcie pracy

Czas trwania szkolenia:

• 21 godz. szkoleniowych (16 godz. zegarowych)
  • 8 spotkań po 2 godz. zegarowe przez okres 6 lub 8 tygodni

Szczegóły oferty:
Cena, etapy i przebieg szkolenia udostępnione zostaną po skierowaniu zapytania drogą mailową.

WARIANT DEDYKOWANY:

Program, forma oraz czas szkolenia ustalane są wg indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczestników.