Ferie i wakacje:

ferie-z-szybkim-czytaniem

OSOBY INDYWIDUALNE

Szczegóły oferty oraz kalendarz kursów i szkoleń organizowanych w poszczególnych miastach znajdziesz w dziale Aktualności lub na stronach wybranego ośrodka.

INSTYTUCJE

Zapraszamy do współpracy instytucje organizujące wypoczynek i zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Proponujemy Państwu następujące warianty przeprowadzenia zajęć:

wariant podstawowy:

• czas trwania: 12 godz. zegarowych ( 2 tygodnie: 3 x 2 godz. zegarowe -  łącznie 6 spotkań)
  • główne moduły zajęć: nauka szybkiego czytania, notowania techniką Map Myśli, żonglowania)

wariant rozszerzony:

• czas trwania: 20 godz. zegarowych ( 2 tygodnie: 5 x 2 godz. zegarowe -  łącznie 10 spotkań)
  • główne moduły zajęć: nauka szybkiego czytania, notowania techniką Map Myśli, żonglowania, technik zapamiętywania, koncentracji uwagi, efektywnego uczenia się)

wariant dedykowany:

• Program, forma oraz czas trwania zajęć ustalane są wg indywidualnych potrzeb i zainteresowań uczestników
  • Cena, etapy i szczegółowy przebieg zajęć oraz przykłady zrealizowanych projektów, udostępnione zostaną po skierowaniu zapytania drogą mailową.

Programy unijne:

Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu zajęć w ramach projektów finansowanych ze środków  Europejskiego Funduszu Społecznego. Sprawozdanie ze zrealizowanych projektów dostępne jest u Dyrektorów poszczególnych regionów. Czytaj także w Referencje

Zielone szkoły:

wakacje-z-szybkim-czytanie-4

Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu lekcji w ramach tzw. „Zielonej szkoły”. Przykładowe tematy lekcji:

• Szybkie czytanie i lepsze rozumienie, czyli jak zdać egzamin i osiągnąć sukces
  • Jak działa pamięć i dlaczego zawodzi?
  • Jak zabrać się do nauki?
  • Podstawowe techniki pamięciowe i ich wykorzystanie w nauce.
  • Metody uczenia się  języków obcych i przyswajania słówek.
  • Mapy myśli jako skuteczna i nowoczesna forma notowania

Lekcje prowadzimy na terenie Łodzi,  Trójmiasta i Warszawy. Cena, szczegółowy przebieg zajęć (bloków tematycznych), udostępnione zostaną po skierowaniu zapytania drogą mailową.